gototopgototop

Як вигідно продати авто

Як вигідно продати авто

Як вигідно продати авто

При продажу автомобіля кожним рухає бажання продати його швидко і отримати за нього якомога більше. Продажа автомобіля це свого роду мистецтво, де необхідно проявити якості менеджера. І щоб вигідно продати автомобіль необхідно виконати кілька вимог.

Огляньте вашу машину як ніби ви її купуєте. І приступайте до передпродажної підготовки, усуваючи всі недоліки які вам не сподобалися. Очистіть двигун від бруду та пилу. По можливості усуньте сторонні шуми і стуки. Щоб приховати невеликі дефекти і додати кузову "новий вид", натріть кузов воском. Відполіруйте лобове скло, щоб приховати дрібні подряпини. Почистіть і приведіть в порядок багажник. Надайте вид шинам, обробивши їх спеціальною хімією. А тепер салон автомобіля - спеціальним поліролем для пластикових панелей обробіть панель приладів. Відмийте салон від бруду та пилу. Якщо чохли на кріслах і полики зовсім старі - замініть. Надайте автомобілю "новий" вид. Не зайвим буде навіть така дрібниця, як очищення повітря в салоні.

Перед продажем автомобіля не економте на якості бензину. Заправити автомашину необхідно тільки якісним бензином.

А тепер знову критичним поглядом покупця огляньте автомобіль і якщо вас все влаштувало, то автомобіль готовий до продажу.

При продажу автомобіля головну і основну роль грає ціна, яку ви хочете отримати і яку покупець готовий заплатити за ваш автомобіль. До цього питання потрібно підійти дуже серйозно і без поспіху. Для початку відвідайте авторинок,або дошки оголошень в інтернеті, скажімо http://maxni.com.ua/chernovitskaya, дізнайтеся ціни і придивіться до потенційних покупців. Поцікавтеся їх запитами.

Наступний крок - газета з оголошеннями про купівлю та продаж автомобілів. По ній ви можете зорієнтуватися в цінах і знайти потенційного покупця вашого автомобіля. Пошукайте покупця в інтернеті. Запорука успіху продажу вашої автомашини залежить також від оголошень, поданих вами в засобах масової інформації (газетах, радіо, телебачення та інтернет). Чим більше джерел інформації, тим більше шансів знайти вигідного покупця.

При продажу автомобіля будьте уважні й пильні. У сфері авторинку, діють дуже багато перекупників, зусилля яких спрямовані на максимальне зниження ціни при продажу вашого автомобіля.


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки

Клініка Оксфорд Медікал