gototopgototop

Українські дівчата продають цноту через інтернет

Укераїнські дівчата продають цноту

Укераїнські дівчата продають цноту

Інтернет повниться оголошеннями про продаж дівочої цноти. Кореспондентка ТСН вирішила перевірити, чи справді така популярна незайманість на продаж.

За цноту запросили порівняно маленьку ціну у 1000 доларів. Фактично відразу після реєстрації та публікації відповідного оголошення почали надходити повідомлення від потенційних клієнтів. Зацікавлені просять вислати фото, номер телефону та навіть показати довідку, що цнота - справжня. Від дзвінків телефон розривається. Претендента вибрали наосліп та призначили йому зустріч. Одружений чоловік, 55-ти років, приїздить у елітному авто. Зізнається, у його житті була лише одна незаймана дівчина, але щоб платити - таке вперше. А бажання бути першим, у нього тільки із шляхетних міркувань, запевняє чоловік. Каже, до справи треба підійти відповідально, та обіцяє декілька етапів. Головне, аби було задоволення. Наступну зустріч призначає за тиждень на винайнятій квартирі. Пропонує передоплату 6 тисяч гривень, а інші 2 тисячі обіцяє віддати на інших зустрічах, бо припиняти стосунки він не хоче. Психологи називають це аморальним, бо зазвичай чоловіки йдуть на таке, щоб самоствердитися, а іноді, навіть, і познущатися над дівчиною. А дівчата, які продають свою невинність, найімовірніше просто розчарувалися в коханні. Та після такого вчинку шанси дівчат влаштувати хороше особисте життя - дуже малі, попереджає психолог.

З юридичного ж погляду продаж цноти нічим не відрізняється від звичайної проституції. Проте і покарання за це дуже умовне - штраф 250 гривень.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки

Клініка Оксфорд Медікал