gototopgototop

Свєтлаков і Брєжнєва разом?

Свєтлаков і Брєжнєва наприм'єрі фільму

Свєтлаков і Брєжнєва наприм'єрі фільму "Джунглі"

У столиці пройшла одна з найбільш очікуваних прем'єр року - фільм «Джунглі». Головні ролі в картині зіграли Сергій Свєтлаков і Віра Брежнєва. На червоній килимовій доріжці в кінотеатрі «Жовтень» зоряна пара з'явилася разом, ніжно обіймаючи один одного.

На прем'єрі, яка пройшла в кінотеатрі «Жовтень», зібралася вся світська Москва. Підтримати колег по цеху прийшли Надя Міхалкова з чоловіком Резо Гігінеішвілі, Гарік Мартиросян, Михайло Галустян, Леонід Ярмольник, Катерина Клімова, Іван Ургант з дружиною Наталею Кикнадзе, Олександр Цекало та багато інших.Крім того були присутні багато журналістів, що висвітлюють новости шоу бизнеса.

Головні герої вечора - Сергій Свєтлаков і Віра Брежнєва змусили гостей почекати. Близько години преса і глядачі товклися в тісній холі кінотеатру, бажаючи побачити пару, про можливий роман яких всі говорять ось уже кілька місяців. Нарешті Сергій і Віра з'явилися на червоній килимовій доріжці. Співачка виглядала просто чудова в короткій, легкій, незважаючи на вогку осінню погоду, білій сукні і світлих туфлях. Сергій не відривав захоплених очей від партнерки по фільму. Відзначимо, що буквально днями вони разом прийшли на премію «Жінка року» журналу Glamour, тримаючись за руки . До слова, чутки про їх роман з'явилися саме під час зйомок фільму «Джунглі» , коли пара разом відправилася в Таїланд - там проходила основна робота над картиною. Незабаром після завершення зйомок Свєтлаков розлучився з дружиною після 12 років шлюбу, а Брежнєва розлучилася з чоловіком. Звичайно, тепер, коли актори вільні, їх спільні виходи в світ не можуть не викликати підозр. Однак на всі питання про їх можливий роман пара так і не відповіла.


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки

Клініка Оксфорд Медікал