gototopgototop

Увага! Доступна нова версія сайту!

 Зараз актуально:  Де в Чернівцях зробити якісний сайт?

Останні цікавинки

На Україні набуває популярності дизельне пальнеЗа даними міністерства енергетики та вугільної промисловості України, у минулому році в споживанні палива намітилося зсув попиту убік дизеля.

Міністерська статистика стверджує, що за 2012 рік, в порівнянні з показниками 2011 року, рівень споживання бензину скоротився на 2,6% і склав 4197000 тонн, тоді як попит на дизельне паливо збільшився на 5,5%. Але що стоїть за цими «сухими» цифрами - значать вони, що в країні стало більше дизельних автомобілів? Або просто ті, хто має авто з бензиновим двигуном, просто менше їздять - економлять? Або в загальну «дизельну» картину домінуючий мазок зробила промисловість і сільське господарство, збільшили споживання дизеля?

З проханням прокоментувати ситуацію ми звернулися до директора «Консталтінговой групи А-95», і ось що нам відповів її директор - Сергій Куюн: «Зниження споживання бензину викликане, головним чином, скороченням споживання низькооктанових марок палива - А-76/80, через низьку якість яких водіям часто могли знадобитися автозапчасти для LANCIA (Лансия, Ланча). Думаю, в цьому році ця екзотика взагалі зникне з раціону наших машин. А тим часом, споживання «високооктанов» залишилося тим самим - трохи впав А-92, настільки ж піднявся А-95. Ну, а дизпалива дійсно стало більше - притому як у промисловості, так і на приватному транспорті. Продажі через АЗС у 2012 році зросли на 9,5%. Очевидний висновок, що дизель, нарешті, почав завойовувати популярність в Україні, тоді як в Європі давно є основним моторним паливом. Думаю, ця тенденція буде тільки наростати ... »
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk