gototopgototop
 Зараз актуально:  Де в Чернівцях зробити якісний сайт?

Останні цікавинки

PSY виступить на інавгурації президента

Репер Psy, що прославився завдяки пісні «Gangnam Style», виступить на інавгурації президента Південної Кореї Пак Кин Хе. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на прес-секретаря обраного президента.

Чутки про те, що Psy може виступити на інавгурації, з'явилися ще 18 січня, проте офіційно підтвердилися тільки зараз.

Урочистий захід відбудеться 25 лютого. На нього запросять 60 тисяч чоловік, у тому числі прості громадяни Південної Кореї, які подали заявку на сайті заходу. Які пісні виконає Psy, невідомо.

Пак Кин Хе, кандидат від правлячої партії «Сенурі» і дочка вбитого диктатора Пак Чон Хі, була обрана президентом Південної Кореї 19 грудня. Вона стане першою жінкою, яка очолює цю державу.

Репер Psy (справжнє ім'я - Пак Че Сан, при цьому родичем обраного президента він не є) прославився в 2012 році кліпом на пісню «Gangnam Style», який став найпопулярнішим роликом в історії YouTube: на даний момент його подивилися понад мільярд разів. У всьому світі ім'я співака стало прикладом успіху, разом з іншими людьми яким вдалось досягнути неможливого http://pavlofox.net/yak-staty-bagatym-motyvatsiya/ 

Співакові вже доводилося виступати перед високопоставленими людьми. У грудні 2012 року Psy виступив на Різдвяному концерті в Вашингтоні, серед глядачів якого був президент США Барак Обама. До цього, в жовтні, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун визнав, що репер обійшов його по популярності, ставши найвідомішим громадянином Південної Кореї в світі. Пан Гі Мун виконав разом з Psy кілька рухів з танцю «Gangnam Style».
Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk
Клініка Оксфорд Медікал