gototopgototop
На 12:00 Великий затор на вул.Хотинській та вул.Калинівській

Плюси та мінуси весільного лімузину


Чому лімузин

Чому лімузин

Весільний лімузин дуже представницький і дуже комфортний. У плані комфортності перебування його можна сміливо ставити на перше місце. Кондиціонер створить комфортну температуру, прохолодні напої скрасять Ваше перебування в автомобілі, музика і перегляд музичних кліпів, а так само світлова ілюмінація так само будуть створювати настрій.

У плані незвичайності весільний лімузин в класичному виконанні вже не виділяється у великому місті. Це святковий автомобіль, але його перебуванням на вулиці наврядчи когось здивуєш в наш час. Хоча треба відзначити, що за зовнішнім виглядом лімузини можуть відрізнятися один від одного і є моделі, виконані досить екзотично,тут можна побачити їхнє справжнє ріноманіття http://brandlimo.ru/prokat-limuzinov.aspx

По місткості весільний лімузин хороший, іноді навіть настільки хороший, що молодята втрачають почуття міри і тоді це йде на шкоду першому пункту - комфортного перебування.

У плані маневреності лімузин - машина далеко не з кращих. Але і тут є свої нюанси. Якщо це лімузин в класичному виконанні, то у нього збільшений виворіт коліс, за рахунок чого збільшується маневреність весільного автомобіля. Якщо ж це джип, перероблений під лімузин, то виворіт коліс як у звичайного джипа, але довжина як у лімузина. Ось такий лімузин не скрізь може нормально проїхати і проїзд на такій машині займає більшу кількість часу. Також врахуйте, що лімузин - це машина, призначена для комфортної а не швидкої їзди, так що якщо  Вас чекають переїзди з одного кінця міста в інший в умовах міських заторів, або навіть подалі за місто, то накиньте час на дорогу, якщо Ви вибрали лімузин в якості весільного автомобіля. Або вибирайте собі інше авто на весілля, якщо час на прогулянку  обмежений і збільшити його немає можливості.

У плані спілкування з друзями лімузин досить зручний, оскільки вміщає досить багато людей, має високий рівень комфорту, включаючи бар, має ілюмінацію і сам його стиль салону навіює атмосферу свята.

                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки