gototopgototop
cherrut1111
На 19:00 Тягнучка на вул. Комарова

Види опалення для Вашого гаража

vkontaktesmall facebanntweetti
Опалення в гаражі

Опалення в гаражі

Коли потрібно вирішити дилему, як зробити опалення в гаражі, для прийняття правильного рішення слід детально проаналізувати вашу ситуацію. Що для вас підійде більше? Для цього розглянемо декілька властивостей, за якими розрізняють різні види систем опалення.

В залежності від місця розташування гаржі, облаштовується:

Загальна із будинком система опалення
Це вигідно, якщо гараж є невід'ємною частиною будівлі або ж знаходиться в безпосередній близькості від неї (до 20 м). Ще однією важливою умовою успіху такого проекту є достатня потужність «домашнього» джерела тепла.

Автономне опалення для гаража
Використовується в тому випадку, коли будова знаходиться далеко від дому, що не дозволяє об'єднати їх системи в одну.
Розробляється індивідуальна система опалення гаража в залежності від розміру приміщення і кількості машин у ньому.

Наступна характеристика, за якою розрізняють різні види обігріву - принцип роботи джерела тепла.

Джерело тепла - це апарат, який перетворює отриману ним енергію в теплову. Їх ще називають теплообмінниками або генераторами тепла.

За цією ознакою розрізняють такі системи опалення:

Газове опалення гаража
Газ - дешеве паливо. Для реалізації такого проекту необхідно залучити профільного спеціаліста і використовувати тільки заводське обладнання. Категорично заборонено застосовувати апарати зроблені своїми руками. Опалення за допомогою газу, встановлене самостійно - смертельна небезпека для оточуючих, тому монтаж і запуск заводського котла так само виконують тільки газівники. Заходи безпеки виправдані, тому що мова йде про вибухонебезпечні речі.

Переваги: дешеве паливо, високий ККД генератора.
Недоліки: не завжди є доступ до лінії централізованої подачі газу.

Опалення гаража електрикою
Найбільш поширений спосіб подарувати гаражу тепло. Є можливість зробити опалення самому за допомогою мобільних джерел тепла або встановити стаціонарну модель (котел).

Переваги: широкий вибір приладів різного виду і потужності, що працюють від електромережі.
Недоліки: висока вартість за обігрів, ненадійність електроустаткування (раптова поломка), залежність від централізованої подачі електроенергії.

Опалення гаража дровами або іншим твердим паливом (наприклад, вугілля)
Такий вид опалення набирає популярність серед автовласників в тих місцях, де інші способи пов'язані з технічними проблемами. Наприклад, немає газу, а електрика може пропадати на невизначений термін. Сюди відносять і котлы на пеллетах

Переваги: незалежність від централізованих джерел енергії, економне опалення в гаражі своїми руками за допомогою саморобних буржуйок.
Недоліки: в приміщенні не можна зберігати вибухонебезпечні речовини (що практично неможливо), самостійний контроль над роботою котла, систематична його чистка.

Опалення гаража відпрацюванням
Відпрацьоване машинне масло можна використовувати як альтернативне паливо. Спеціальні теплоустановки очищають і переробляють його. Опалення на відпрацьованому маслі своїми руками зробити легко. Схема, за якою збирають спеціальний переробний апарат, досить проста у виконанні.

Перевага в опалення своїми руками полягає в можливості використовувати перероблене сировину, яка дозволяє скоротити витрату палива до 1 літра масла в годину, а найголовніше такий апарат ви зможете зібрати самі знайшовши схеми збірки в інтернеті.
Недоліки: неможливо забезпечити апарат паливом однакового складу через що його запчастини швидко виходять з ладу.

Підіб'ємо підсумок вищесказаного: щоб заощадити на опаленні, слід вибрати дешеве джерело тепла і гарненько утеплити гараж . Оптимальний і практичний варіант для автоматичної системи опалення - газ, але доведеться вкласти солідні гроші на купівлю та монтаж відповідного обладнання.                                                                                                                                                        rekllogo
                                                                       rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Останні цікавинки