gototopgototop
cherrut1111
На 19:00 Тягнучка на вул. Комарова

Як правильно носити футболку поло

vkontaktesmall facebanntweetti
Футболки (сорочки) Поло

Футболки (сорочки) Поло

Футболка поло, у відповідності зі своєю назвою, була створена для того, щоб носити її на полі для гри в поло. Вона стала стандартною формою одягу в заміських клубах і частиною уніформи випускників дорогих приватних шкіл: штани-хакі , напівчеревики-оксфорди і футболка поло з піднятим комірцем!

Футболка Поло (Polo) знайшла дорогу в міські джунглі, коли модниці вирішили привласнити собі всі речі, які носили випускники приватних шкіл. Звичайно, щоб виглядати модно, не варто сприймати все буквально; необхідно піднятися на абсолютно новий рівень моди. (Зауважте: ніяку уніформу ніколи не варто копіювати повністю - завжди необхідно зробити відступ від оригіналу і імпровізавати самому.)

Замість того щоб надягати таку футболку з брюками-хакі і оксфордами, поєднуйте її з джинсами, заправленими в чоботи для верхової їзди, і актуальним піджаком. Купіть футболку поло на розмір менше свого (згадайте Скарлетт Йоханссон в «Труднощах перекладу»). Якщо ви все-таки хочете надіти її з брюками-хакі , вони повинні бути великими і мішкуватими.

Якщо ви хочете виглядати модно в футболці, то треба слідувати головному правилу моди: щось обов'язково повинно бути трішки не так, виходити за межі загальноприйнятого, наприклад вас гарно виділять 3d футболки. Недосконалість - ідеальний шлях до індивідуального відшліфованого стилю.

З чим і як носити футболку поло (polo)?
Носіть футболки поло і класичних кольорів (біла, синя), і яскравих (помаранчева, світло-блакитна).

Спробуйте надягати їх одну на іншу - на стрункій фігурі це виглядає дуже стильно.

Подумайте, чи не варто купити поло на розмір менше. Футболка поло (Polo) повинна облягати ваше тіло , а не драпірувати.

Зверніть увагу на моделі футболки поло (Polo) з довгим рукавом. Ними часто зневажають, але вони можуть бути навіть більш стильними.

Футболка поло (polo) була виключно спортивним одягом до тих пір, поки Рене Лакост, чемпіон світу з тенісу, не попросив свого друга зшити для нього бавовняну сорочку з короткими рукавами, для того щоб носити її на корті.

До цього в теніс грали в незручних футболках з довгими рукавами. У Лакоста (Lacoste) було прізвисько - Крокодил. Так зліва на футболцці з'явився LACOSTE логотип у вигляді маленького крокодила. Вважається, що це був перший випадок, коли логотип нашили на лицьову сторону одягу. З тих пір ми ніяк не можемо обійтися без нашого улюбленого «крокодила».

Футболки Поло та їхні логотипи:

Футболка поло Lacoste (Лакост). Оригінальна футболка поло зі знаменитим логотипом у вигляді крокодила (з 1933 року).
Футболка поло Fred Perry. Логотип у формі лаврового вінка вишитий на лівій стороні грудей (з 1952 року).
Футболка поло Ralph Lauren. Незмінно впізнаваний логотип у вигляді гравця в поло (з 1972 року).
Футболка поло Rugby Ralph Lauren. Там, де зазвичай скакав на коні гравець в поло, з'явився крихітний череп (з 2004 року).


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Останні цікавинки