gototopgototop
cherrut1111
На 08:30 Невеликий затор на вул.Головній від вул.Південно-кільцевої в бік центру.

Цікаво знати: Рівнеміри

vkontaktesmall facebanntweetti
Все про рівнеміри

Все про рівнеміри

Рівнемір - це прилад, призначений для визначення рівня вмісту у відкритих і закритих резервуарах і сховищах. Під вмістом маються на увазі різноманітні види рідин, в тому числі газоподібні, сипучі та інші матеріали.

Рівнеміри іноді називають датчиками / сигналізаторами рівня, перетворювачами рівня. Більше про уровнемеры на Npfuet.com.ua. Тим не менше, головна відмінність рівнеміра від сигналізатора рівня - можливість вимірювати градації рівня, а не тільки його граничні значення. У промисловому виробництві в даний час існує ряд різноманітних технічних засобів, що дозволяють вирішити задачу вимірювання та контролю рівня. Засоби виміру рівня втілюють різноманітні методи, засновані на різних фізичних принципах. До найбільш поширених методів вимірювання рівня, які дозволяють перетворювати значення рівня в електричну величину і передавати її значення в системи автоматичних систем управління відносяться:
- Контактні методи: поплавковий, ємнісний, гідростатичний, буйковий;
- Безконтактні методи: зондування звуком, зондування електромагнітним випромінюванням, зондування радіаційним випромінюванням.

З розвитком вимірювальної техніки кожний з методів набуває характерний набір своїх технічних реалізацій, які в кожному конкретному випадку мають і переваги, і недоліки. За принципом дії рівнеміри для рідин поділяються на механічні, гідростатичні, електричні, акустичні, мікрохвильові та рефлексні. При вимірюванні рівня в складних умовах (пил, каміння, великий кут укосу сипкого матеріалу) використовуються, як правило, лазерні рівнеміри, які безпечні для очей і забезпечують відсутність помилкових відбитих сигналів.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
                                                                    rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Останні цікавинки