Тіматі ніяк не помириться з Кіркоровим (фото)


Нравится

Незважаючи на те, що адвокат Філіпа Кіркорова пригрозив Тіматі судом, репер продовжує провокувати поп-короля. На цей раз він опублікував у своєму мікроблозі глузливе фото.

Скандал Тіматі та Кіркорова: Репер показав провокаційне фото

Адвокат поп-короля російської естради Олександр Добровінський заявив, що за образи на адресу Філіпа Кіркорова на Тіматі буде подано позов до суду, про це кричали майже всі новости шоу бизнеса.  Однак це не зупинило репера і він знову посміявся над Кіркоровим.

На цей раз він опублікував у своєму Twitter фотографію з караоке-бару. На ній він позує перед монітором, на якому зображений Філіп Бедросович, а також текст з програванням пісні "стоять дівчата, стоять у сторонці". Тіматі закрив собою першу частину фрази, через що на знімку видно тільки слова "стоять у сторонці". Шанувальники репера оцінили тонкий гумор свого кумира і підтримали його в коментарях.

Нагадаємо, на російському MTV вийшов сюжет про концерт Тіматі в Crocus City Hall, де стверджувалося, що репер ледве зібрав половину залу. Телеведуча Ксенія Собчак не втрималася, щоб не підстебнути Тіматі : "Ось тобі і результат баттла півнячої обойми. А у Кіркорова в квітні - 5 Кремлівських палаців", - згадала Собчак річний скандал у своєму Twitter. Філіп Кіркоров в свою чергу також поспішив поглумитися над своїм недругом : "А мені розповіли, що на концерті Тіматі був натовп: 4 прибиральниці, 2 охоронця та 1 журналіст ".

Спочатку Тіматі ніяк не відреагував на образливі висловлювання на свою адресу, але незабаром в його мікроблозі з'явилося повідомлення , адресоване Кіркорову і містить в собі невтішні слова 


"Репортаж від MTV про концерт в Крокусі заказуха від Кіркорова не ведіться на цей дитячий садок, в моїй стрічці є купа фото з місця в день концерту, подивіться самі на цей порожній зал)))) просто старому пі *** ту це ні як не дає спокою) і як вже я казав не одноразово раніше: Ти хто такий? # ДАВАЙДОСВИДАНИЯ ".

Новини партнерів

RizVN Login