gototopgototop

Жіночий любовний гороскоп на тиждень

Дізнайся, які сюрпризи приготували тобі зорі на цьому тижні, і що чекає тебе на любовному фронті.

Овен

Постарайся почати цей тиждень з смачної кави, усмішки і доброзичливого ставлення до оточуючих. Гарний настрій - запорука твого успіху. Це ж стосується і особистого життя: чим уважніше і добріше ти будеш до своєї другої половинки, тим романтичніше і гармонійніше будуть ваші відносини. На цьому тижні будь-які результати залежать тільки від тебе і твоїх старань.

Тілець

Хтось дуже постарається порушити твій спокій. Будь обережна, чоловіки, які тебе оточують, далеко не такі наївними, якими можуть здатися на перший погляд. Головне, визнач для себе рамки дозволеного. На вихідні зірки радять тобі відпочити в затишній компанії подалі від міста.


Близнюки

Зараз для тебе починається незвичайний період. Ти ще раз переконаєшся в тому, що дива трапляються. Дуже може бути, що на цьому тижні тебе чекає доленосна зустріч. Четвер і п'ятниця будуть наповнені несподіваними сюрпризами і приємними випадковостями, а в суботу ти зрозумієш почему русские девушки любят кавказцев 

Рак

Твоя дитяча наївність дивним чином поєднується з практичністю, і на цьому тижні тобі це зіграє на руку. Тримайся подалі від дивних ідей своїх співробітників-чоловіків, найближчим часом тобі краще побути в жіночі компанії. Тиждень обіцяє бути успішною для всіх починань.

Лев

Зірки закликають левів бути сміливішими і нарешті здійснити свої скромні бажання. Об'єкт твоєї симпатії сам чекає, коли між вами виникне взаєморозуміння. Якщо він представник одного із знаків землі, тобі абсолютно нічого втрачати, ти можеш бути з ним абсолютно щира і чесна.


Діва

Твоїм планам на цьому тижні судилося збутися! Тому. Сміливо плануй, бери на себе відповідальність, пропонуй ідеї. Твої старання будуть винагороджені. Можливо, у тебе виникнуть романтичні почуття до колеги, але вони скоріше будуть засновані на повазі, ніж на пристрасті.

Терези

На цьому тижні зірки обіцяють самотнім Терезам дуже приємні знайомства. У серед будт особливо вдалий день для побачень. Для Терезів, які вже зустріли свою другу половинку, тиждень буде особливо щасливою. Твій улюблений завалить тебе подарунками, Зацілую і захоче відвезти на край світу.

Скорпіон

Якщо на початку тижня ти відчуєш себе самотньо, жени цей настрій геть. Не дозволяй маніпуляторам скористатися твоєю хвилиною слабкості. На вихідні вияви ініціативу і поговори відверто з чоловіком, який тобі небайдужий.

Стрілець

Твоя друга половинка підготує для тебе чудовий сюрприз, тому вихідні будуть незабутніми. А у самотніх Стрільців на цьому тижні відбудеться зустріч з людиною, яка змусить твоє серце битися швидше.

Козеріг

На цьому тижні тебе потягне на пригоди. Людина, до якої ти не рівно дихаєш, має всі шанси потрапити під твої чари. Однак будь чесна з собою і іншими, не заводь відразу кілька романів, це може погано скінчитися.

Водолій

Твої непорозуміння з коханою людиною можуть загостритися. Постарайся виявити витримку і мудрість. Можливо, на цьому тижні тобі захочеться погодитися на авантюру, наприклад, зустрітися з чужим хлопцем. Подумай, у що може вилитися твої дії.

Риби

На цьому тижні ти ще раз переконаєшся в правильності твого вибору. Ти будеш почувати себе гармонійно. До речі, четвер і п'ятницю - чудові дні для романтики, обов'язково скористайся ними.
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки

Клініка Оксфорд Медікал