Неділя, 6 Жовтень 2013
11:45:00

Британець створив унітаз корисний для здоров'я

Студент лондонського Королівського коледжу мистецтв Пітер Кодлінг (Peter Codling) розробив новий дизайн унітазу, що дозволяє користувачеві перебувати під час процесу дефекації в більш природній, ніж це передбачається діючими моделями унітазів, позі - навпочіпки, з колінами, притиснутими до живота, пише The Daily Mail .
 
Кодлінг вважає, що якщо його дітище, назване «Мислитель» (Le Penseur), знайде широке застосування, це дозволить знизити число випадків раку прямої кишки, геморою, нетримання калу, а також серцевих нападів в туалеті.
 
Як пояснив автор розробки, поза «навпочіпки» сприяє більш повному і легкому спорожнення прямої кишки, а значить виключає умови для застою калових мас і запорів, які є ключовим фактором розвитку запальних захворювань кишечника і раку прямої кишки. Крім того, полегшення акту дефекації означає меншу напругу в ході цього процесу, а необхідність сильно тужитися може стати причиною геморою і навіть серцевих нападів.Московські лікарі, фахом яких є ведение беременности ти роды в москве теж підтвердили позитивність такої конструкції.
 
Також поза з притиснутими до живота колінами, завдяки зниженню тиску на тазове дно, може допомогти жінкам, які страждають нетриманням калу після важких пологів. Крім того, така поза дозволить уникнути пошкодження нервів, контролюючих сечовий міхур, матку і простату і тим самим знизити ризик розвитку різних гриж і випадінь тазових органів.
 
В даний час Кодлінг шукає інвесторів для виведення своєї розробки на ринок.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше