Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

Екзема пов'язана з лікуванням немовлят антибіотиками

Застосування антибіотиків на першому році життя дитини на 40 відсотків підвищує ризик розвитку у неї екземи в більш старшому віці, при цьому прийом подібних препаратів матір'ю під час вагітності подібного ефекту на плід не надає. До такого висновку прийшли дослідники з низки провідних наукових центрів Великобританії, чия робота опублікована в журналі British Journal of Dermatology.
 
Автори провели статистичний мета-аналіз даних з 20 не залежних один від одного досліджень, в яких брали участь діти та молоді люди у віці від 0 до 25 років. Всі ці дослідження були спрямовані на виявлення зв'язку між використанням антибіотиків до і в перші роки після народження і розвитком екземи.
 
З'ясувалося, що застосування антибіотиків у період внутрішньоутробного розвитку не підвищує ризик екземи у дитини, чого не можна сказати про терапію цими препаратами в перший рік життя - в цьому випадку ризик розвитку захворювання підвищується на 40 відсотків, а кожен додатковий курс антибіотиків збільшує його на 7 відсотків. На дорослих людей антибіотики подібного впливу немають, скажімо простата операція на яку супровожується курсом антибіотиків реагує на них цілком спокійно.
 
Як вважають автори, пояснення виявленого феномена може лежати в негативному дії антибіотиків на кишкову мікрофлору, що в свою чергу, впливає на незрілу імунну систему дитини, провокуючи розвиток захворювання.
 
Екзема - має алергічну природу хронічне рецидивуюче шкірне захворювання, що характеризується висипом, палінням і свербінням. Атопічна екзема зазвичай розвивається у дітей у віці до п'яти років. Причини виникнення захворювання до кінця не ясні. Є дані, що схильність до екземи має спадкову природу.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше