Бізнес

Земельний податок: хто не сплачує?

Використання землі в Україні є платним. Земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України, а справляння плати за землю -розділом ХІІІ Податкового кодексу України. Плата за землю стягується у вигляді земельного податку або орендної плати.

Детальніше...

Аграрный сектор и продажа сельскохозяйственной продукции в интернете

В аграрном секторе зарубежных стран кооперативы широко распространены в кредитной сфере, в сфере материально-технического снабжения, в переработке и в сфере сбыта.

Детальніше...

Працюю на ім'я, а не "на гаманець"

 

Вже скоро

Вирішити питанння on-line звітності допоможуть податківці

Сайт частного инвестораДержавна податкова інспекція у м.  Чернівцях доводить до відома платників податків, що відповідно до змін та доповнень п. 7 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР платники податків, які використовують РРО, повинні створювати контрольну стрічку в електронній формі і використовувати контрольно-касові реєстратори, які здатні подавати в органи ДПС за провідним або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Детальніше...

Инвестиции: основной или дополнительный заработок?

Практически каждый третий человек ищет дополнительного заработка, так как возрастающие потребности не могут удовлетвориться даже наполовину за счет суммы зарабатываемых денег.

Детальніше...

ПриватБанк подвоїв обіг еквайрингової мережі в Чернівецькій області

Протягом першого квартал 2013 року Чернівецька філія ПриватБанку значно збільшила обіг у своїй еквайринговій мережі, яка на сьогоднішній день налічує 1023 термінали у Чернівецькій області.

За поточний період до послуги еквайрингу підключилося 203 торгові точки міста та області.

Детальніше...

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase