Бізнес

Кожен другий офісний працівник не збирається святкувати Новий рік з колегами

Із усіх корпоративних свят Новий рік відзначається в українських офісах найчастіше. Більше за те, 65% працівників у цьому році можуть розраховувати на велике свято для всіх співробітників компанії, а ще 22% зустрінуть Новий рік разом із відділом або навіть із кількома відділами або підрозділами. Але, згідно з результатами опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, майже кожен другий на свято не прийде через занятість, нелюбов до колег або нудність заходу.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Експерти назвали найнебезпечніші багатоповерхівки України

Складено рейтинг будинків, в яких небезпечніше всього проживати в Україні. Фахівцями в Області будівництва були проаналізовані найпопулярніші на Україну типи будинків і визначені найбільш небепечні для проживання.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Чого чекати на ринку нерухомості взимку

квартиры посуточно в москве снятьРобити прогнози про те, що буде з ринком нерухомості в Україні на майбутнє - досить складно. Багато прогнозів , які робилися на осінь - не виправдалися, але ми все ж постараємося розібратися в ситуації.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Тисячі сімей не можуть вселитись в свої квартири на Україні

Більш 2400 багатоквартирних будинків по всій країні стоять у замороженому вигляді або відстають від графіка будівництва на 3-5 і більше років. 

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Листопад став найгіршим місяцем для ріелторів

Зі слів самих ріелторів : "Давно не було такого спокійного місяця на ринку нерухомості , з мінімальною кількістю угод , як нинішній листопад " . 

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Вперше в Чернівцях: "перевірка на посередника online"

Незабаром відбудеться запуск першого і єдиного Чернівецького Порталу Нерухомості - DimDom.info, не прив'язаного до жодного конкретного агенства. Ми позиціонуємо себе, як суто Буковинський портал: регіональні новини сфери нерухомості, аналітика, відео-фотоматеріали+

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login