gototopgototop
 Зараз актуально:  Як в Чернівцях отримати якісну питну воду

Медичний Центр «Моя сім’я» Нове!

Адреса
Рівенська, 5, Чернівці
Телефон
90-80-70,0951296643
Зображення
Медичний Центр «Моя сім’я» пропонує ефективне виведенняз запою вдома. Лікування запійних станів є однією з найбільш складних завдань амбулаторно-поліклінічної наркологічної служби. Запій – що це? В даному випадку людина п’є не тому, що бажає отримати задоволення, а для того, щоб відчути себе хоч трохи краще в процесі похмільної ломки. Він упевнений, що вихід один – повернути його до життя може чергова порція алкоголю. Однак буквально через кілька годин стан різко погіршується, починається важке похмілля і потрібно медичне виведення з алкогольного сп’яніння в стаціонарі. Знайти вихід із запою вдома і самостійно вдається далеко не кожному, виведення з запійного стану – досить складне медичне завдання.Лікарі нашої виїзної служби допоможуть вийти з запійного стану набагато ефективніше.

Просто зателефонуйте 90 80 70 ,095 129 66 43. Ми приїдемо дуже швидко!

Особливості виведення з запою вдома

Будучи практикуючими фахівцями, співробітники нашого центру чудово розуміють, що виведення з запою вдома повинно проводитися кваліфікованими, досвідченими наркологами. Процес виведення з запою в домашніх умовах починається зі складання загальної картини життя, з’ясування спадкових і набутих захворювань пацієнта. При некваліфікованої спробі виведення з цього стану в домашніх умовах можна пропустити небезпечні захворювання, такі як, аритмію, шлункова кровотеча, інсульт, панкреонекроз. Для того щоб успішно здійснити виведення з запою вдома важливо визначити стан нервової системи, щоб не отримати ускладнення у вигляді алкогольних епілепсій, психозів. І тільки після діагностики провести детоксикацію організму в домашніх умовах. Висновок з важкого стану, а також наступні процедури повинні проходити під контролем лікаря. Пам’ятаєте «лікування алкоголізму без відома хворого» – це міф. Провести кодування від запоїв можна тільки з повної згоди хворого і його твердого рішення позбавитися від хвороби.

Переривання запоїв

Заявки на виведення з запою приймаються цілодобово. При надходженні дзвінка, лікар по телефону уточнює необхідні деталі і швидко приїжджає до пацієнта. Зразу починає свою роботу з огляду пацієнта і діагностики його стану. З хворим і родичами проводиться бесіда, в процесі якої виявляються можливі ускладнення, пропонується метод виведення з алкогольного сп’яніння. Потім лікар приступає до здійснення виведення з запоїв з використанням наступних медичних процедур: ін’єкцій, крапельниць. Для полегшення виходу з постабстинентного синдрому призначається підтримуюча терапія. Розроблені нами програми переривання запійних станів дозволяють швидко позбавитися від похмілля.
                                                                                                                                                        rekllogo
Підприємство на карті
Зображення (1)

В кінотеатрах міста:Нові підприємства в каталозі

1. Медичний Центр «Моя сім’я»
    Адреса: Рівенська, 5
    Телефон: 90-80-70,0951296643
2. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
3. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
5. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
Перейти в каталог
Клініка Оксфорд Медікал