Наука та IT

Автовиробники виступили за один стандарт краш-тестів

Європейські та американські автовиробники виступили із зверненням проводити краш-тести нових моделей по одному стандарту. Група лобістів з обох сторін попросила Мічиганський науково-дослідний інститут транспорту (UMTRI) і шведський Технічний університет Чалмерса взяти участь у розробці єдиної програми з проведення випробувань безпеки машин. 

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Google покаже стародавні карти Англіїї

Журнал National Geographic опублікує в інтернеті цифрові версії карт, які додаються до «паперових» номерів видання за різні роки. Карти будуть поширюватися за допомогою платформи Google Maps Engine, повідомляється в блозі компанії Google.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Більшість українців хочуть під ялику IPhone

Українці поклоняються продукції фірми Apple , . Про це свідчать результати дослідження , проведеного мережею українських магазинів « Цитрус ». Відвідувачі оффлайнових і онлайнових магазинів , а також передплатники груп у соцмережах вибрали найбажаніший гаджет.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Сайт Hotfile припинив свою роботу

Файлообмінник Hotfile закрився за угодою з правовласниками. Повідомлення про те, що ресурс припиняє роботу, з'явилося на головній сторінці файлообмінника 4 грудня.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новий VW Passat буде доступний в кузові хетчбек

Представники ЗМІ, використовуючи свої власні джерела в керівництві найбільшої автомобілебудівної компанії Німеччини, роздобули свіжу інформацію про восьме поколінні моделі Volkswagen Passat.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Британці винайшли компанктну "глушилку" для автомобілів

У Великобританії представлений прототип компактного генератора електромагнітного випромінювання, який може виводити з ладу автомобілі на відстані 50 метрів. Розробка компанії E2V отримала назву RF Safe-Stop (радіочастотна безпечна зупинка - англ.), Повідомляє видання The Engineer.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login1024 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини