Google покаже стародавні карти Англіїї

Журнал National Geographic опублікує в інтернеті цифрові версії карт, які додаються до «паперових» номерів видання за різні роки. Карти будуть поширюватися за допомогою платформи Google Maps Engine, повідомляється в блозі компанії Google.
 
Колекція National Geographic налічує близько восьмисот карт; з них оприлюднено буде понад п'ятисот. Дві картки - середньовічній Англії та сучасної Домініканської республіки - уже доступні в блозі Google.
 
Крім самих карт, користувачу доступна додаткова інформація: опис і фотографії визначних пам'яток, історичні довідки, значки, що вказують на місця битв і так далі. Масштаб карти можна міняти.
 
Карти з журналу представляють собою «шар», накладений на звичайні карти Google.Таким чином, якщо користувач переглядає історичну карту, він може прибрати «шар» в настройках, щоб дізнатися, як виглядає місцевість зараз.Як і звичайні карти їх можна вставити на сайт як професійно так і в редакторі сайтів безкоштовно чи за гроші.
 
Працювати з картами можна буде безкоштовно. National Geographic, однак, не виключає, що карти в надвисокому дозволі будуть поширюватися за гроші або, при появі партнерів, за моделлю ліцензування.
 
Практика додавання до окремих номерів журналу карт була введена в першій чверті 20-го століття. Такі картки часто виступали предметом колекціонування серед передплатників видання.
 
З багатьма опублікованими в National Geographic картами можна ознайомитися на сайті видання . Там вони представлені у вигляді зображень, але зберегти їх на комп'ютер не дозволяється.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1001 

людина читає наші новини на facebook

Стати другом і читати новини