Сайт Hotfile припинив свою роботу

Файлообмінник Hotfile закрився за угодою з правовласниками. Повідомлення про те, що ресурс припиняє роботу, з'явилося на головній сторінці файлообмінника 4 грудня.
 
« Hotfile.com був закритий через виявлені федеральним судом США порушення авторських прав », - йдеться в повідомленні. Як зазначає адміністрація ресурсу, якщо користувачі хочуть і далі дивитися онлайн свої улюблені фільми та телепрограми, в інтернеті є величезна кількість цілком легальних способів зробити це.
 
Закриття сайту послідувало практично відразу після того, як стало відомо про досягнення порталом досудової угоди з правовласниками, обвинуваними Hotfile в піратстві. За угодою, адміністрація Hotfile зобов'язалася виплатити Американської асоціації кінокомпаній (MPAA) компенсацію в розмірі 80 мільйонів доларів США. Передбачалося, однак, що сайт зможе продовжити роботу, якщо встановить систему фільтрації розміщуваного на ньому контенту, аренда сервера в датацентре була проплачена ще на довгий строк.
 
Позов проти Hotfile був поданий відразу кількома американськими кіностудіями ще в лютому 2011 року. Компанії (Disney Enterprises, Twentieth Century Fox, Universal, Warner Bros. Та інші) звинувачували сайт в систематичному порушенні авторських прав і поширенні в Мережі неліцензійного відеоконтенту. В якості відповідача в позові значився адміністратор Hotfile Антон Титов, який проживає в США в статусі іноземного громадянина. Сам файлообмінник був зареєстрований в Панамі.
 
Раніше MPAA вдалося домогтися закриття торрент-трекера IsoHunt. Власники ресурсу також уклали з правовласниками досудову угоду. Адміністрація IsoHunt зобов'язалася виплатити кіновиробникам більше 100 мільйонів доларів. Конфлікт між MPAA і IsoHunt тягнувся з 2006 року.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login