Новий VW Passat буде доступний в кузові хетчбек

Представники ЗМІ, використовуючи свої власні джерела в керівництві найбільшої автомобілебудівної компанії Німеччини, роздобули свіжу інформацію про восьме поколінні моделі Volkswagen Passat.
 
Згідно інсайдерським відомостями, Volkswagen Passat 2015 модельного року створюється на базі модульної платформи MQB, головне достоїнство якої полягає в її універсальності. На цій ж платофмі буде побудовано автомобиль фольксваген поло наступного покоління.Дана платформа дозволяє проектувати машини, що відрізняються одна від одної довжиною колісної бази і кузова, розмірами колії і коліс, а також схемами розташування сидінь. Видання Autobild пише, що Volkswagen планує випустити на ринок новий Passat в п'яти різних кузовних модифікаціях: до седану і універсалу в лінійці Passat приєднаються хетчбек, купе (двух-і чотирьохдверне) і кабріолет.
 
На перших парах гамму моторів Volkswagen Passat 2015 модельного року складуть бензинові та дизельні двигуни. Шанувальники бензинових агрегатів отримають можливість вибору між установками об'ємом 1.4, 1.8 і 2.0 літра, що розвивають відповідно 125, 180 і 220 к.с. Для фанатів автомобілів з дизельними двигунами виробник підготує два мотори - 1.6-літровий агрегат потужністю 116 к.с. і 150-сильну установку об'ємом 2.0 літра.
 
"Заряджений" варіант Volkswagen Passat буде комплектуватися або 300-сильним бензиновим мотором, або дизелем потужністю 258 к.с. Очікується, що поряд з традиційними ДВС в лінійку агрегатів увійде і гібридна силова установка.
 
Прем'єра восьмого покоління Volkswagen Passat відбудеться до кінця майбутнього року.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login