Понеділок, 2 September 2013
09:49:05

Iphon можна буде керувати за допомогою нахилів голови

Компанія Apple вбудувала в бета-версію мобільної операційної системи iOS 7 функцію керування пристроєм нахилами голови вліво і вправо, повідомляє 9to5Mac.
 
Функція дозволяє керувати iPhone або iPad, не торкаючись пальцями до екрану. Вона призначена для користувачів з обмеженими можливостями, також вона може бути корисною для розваг, сукажымо для игры парковка. Включити управління головою можна в розділі "Універсальний доступ" в меню налаштувань.
 
 
Коли функція активована, по екрану пристрою переміщується рамка. Коли в межах рамки знаходиться потрібний елемент (іконка або перемикач), користувачеві потрібно нахилити голову, щоб вибрати його.
 
Крім того, з нахилом голови в певну сторону можна зв'язати ту чи іншу дію: наприклад, натискання «домашньої» кнопки, запуск Siri або відкриття панелі повідомлень.
 
Яким чином пристрій відстежує рухи голови, не повідомляється. Ймовірно, це відбувається за участю датчиків і камери на передній панелі.
 
Функція управління головою наявна в другій бета-версії iOS 7, що вийшла 24 червня. Чи ввійде вона до складу фінальної версії операційної системи, яка з'явиться восени, невідомо.
 
Можливість управляти пристроєм нахилами голови вже мають власники смартфона Galaxy S4. Опускаючи і піднімаючи голову, користувач може «прокручувати» сторінки в браузері.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginРеклама: |