Субота, 31 August 2013
20:38:18

Лабораторія Касперського оновила KIS для всіх платформ

«Лабораторія Касперського» випустила на ринок Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв - єдине комплексне рішення для захисту робочих станцій, планшетних комп'ютерів і смартфонів під управлінням операційних систем Windows, Android і Mac OS X.
 
Нове покоління програмних продуктів KIS створено для захисту всіх пристроїв, проте особливу увагу розробники приділили забезпеченню безпеки основного числа споживачів - володарів ПК на базі Windows. Саме для них фахівці «Лабораторії Касперського» поліпшили існуючі захисні технології і додали ряд нових засобів для забезпечення безпеки комп'ютера. До новинок належить спеціальний механізм для боротьби з програмами блокування екрана (блокерами), а також технологія «Мета-сканер», яка сканує код файлу або запускаєте і шукає в ньому шкідливі складові: наприклад, поведінка, характерна для експлойтів. Також велика увага приділяється  вірусам, що передаються через оналайн ігри, а також по боротьбі з нечесними прийомами, зокрема читы warface завдали чимало клопоту чесним гравцям.
 
Mac-версія Kaspersky Internet Security отримала вдосконалений антивірусний движок, по завіреннях розробників забезпечує більш високу якість виявлення різних видів шкідливих програм і фішингових інтернет-ресурсів. Крім цього до складу програми був включений розширений «Батьківський контроль», новий користувальницький інтерфейс з підтримкою дисплеїв Retina, а також допрацьована віртуальна клавіатура для захисту від клавіатурних шпигунів, шкідливих додатків, що створюють знімки екрану, а також від розкрадання особистих даних. 
 
Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв доступний для придбання в магазинах, а також у вигляді електронної ліцензії у партнерів «Лабораторії Касперського» і на сайті kaspersky.ru . Вартість продукту варіюється від кількості захищаються пристроїв і операційних систем. Забезпечити безпеку двох пристроїв на один рік можна буде за 350 гривень. Захист трьох девайсів обійдеться в 400 гривень. Комбінація з п'яти можливих активацій обійдеться в 1000 гривень. Крім того, в період дії ліцензії можна встановлювати заново захист з одного пристрою на інший, що надає більш широкі можливості по захисту всього цифрового оточення користувача.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginРеклама: |