Субота, 31 August 2013
20:40:37

Технологія 3d video mapping, або переворот в рекламі

Привернути увагу покупців до ногово товару чи бренду стає все складнішим завданням. Тому все частіше маркетологи великих компанії, а тепер вже представиники малого та середнього бізнесу звертаються до високих технологій. 
 
Популярною тендецією зараз є відеопроекція на стіни або інші речі.
 
Технологія 3d video mapping - це світлова відео проекція, яка є одним з новітніх напрямків у аудіо-візуальному мистецтві та рекламі. Це поняття прийшло до нас з англійської мови: video mapping в буквальному перекладі означає «відео відображення, проекція». Що таке відео маппінг? Висловлюючись науковою мовою, це 3D-проекція на фізичний об'єкт навколишнього середовища з урахуванням його геометрії та місця розташування в просторі. Простіше кажучи, це світлові проекції на будівлі автомобілі, елементи інтер'єру або ж частині великих об'єктів. Відео проекції на будівлі можуть досягати будь-яких розмірів і насиченості кольору.
 
 
Технологія video mapping основана на  створенні комп'ютерної моделі об'єкта, на який планується здійснювати відео проекцію. Потім модель змінюють у відповідності зі сценарієм запланованого відео маппінг шоу. Створений 3D-образ проектують на реальний об'єкт, що дає ілюзію його зміни. 100% ефект досягається в тому випадку, якщо глядачі, що спостерігають 3D-проекцію, знаходяться в певній точці. При цьому користуватися спеціальними окулярами (як при перегляді 3D-фільмів) не потрібно.
 
Незважаючи на те, що відеомаппінг досить новий вид медіамайстерності, він вже завоював широкий спектр застосування. За допомогою 3D video mapping оформляють виставкові стенди і декорації для різних заходів, оригінальні інтер'єри. Відео меппінг може стати частиною світлової презентації, оригінально представивши нову модель автомобіля або тільки що побудований торговий центр. І, нарешті, самі широкі можливості відео мепінгу відкриваються в рекламі.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginРеклама: |