Неділя, 19 Травня 2013
11:23:19
Розробка та просування сайтів

Світ побачили двохмільйонна "Нива"


Нравится

http://megarent.ua/У вівторок, 12 березня, з конвеєра «АвтоВАЗу» зійшов двохмільйонний екземпляр позашляховика Lada 4x4. Вперше модель почали випускати 5 квітня 1977 року. До 2004 року вона носив назву «Нива».

Як повідомлялося раніше, в поточному році «Лада 4х4» отримала 10 поліпшень. Серед них двоточкові форсунки системи омивача лобового скла, тонування скла, ходові вогні, а також новий алгоритм включення світлотехніки і Шруси замість хрестовин карданної передачі.

За практично 36 років виробництва позашляховик жодного разу не змінив покоління, але піддавався модернізації. Остання пройшла в 2009 році. Очікується, що в нинішньому своєму вигляді 4x4 проіснує як мінімум до 2016 року. Орієнтовні терміни появи нового покоління - 2017-2018 роки. Таким чином, модель пробуде на конвеєрі у своєму практично первозданному стані більше 40 років.

Крім СРСР і Росії, «Нива» випускалася в Греції, Еквадорі, Уругваї та Єгипті. Зараз паралельно з «АвтоВАЗом» зборкою позашляховика займається підприємство «Азія Авто» в Казахстані.

На сьогоднішній день «Лада» 4х4 продається в Росії з трьох-і п'ятидверним кузовом. Модель оснащується єдиною 83-сильною бензиновою «четвіркою». Початкова вартість пятидверки становить 104 тисячі гривень, трехдверки - 92 тисячі гривень. За підсумками минулого року позашляховик розійшовся тиражем 54 000 656 екземплярів, що стало п'ятим результатом серед всіх моделей «АвтоВАЗу».

Волзький автозавод також продає «Ладу» 4х4 за кордоном. Зокрема, в Німеччині, де в листопаді минулого року з'явилася спеціальна версія позашляховика. Особлива серія увазі трирічну гарантію і сервіс допомоги при поломці на дорозі на такий же термін, а також додатковий захист кузова від відколів і подряпин. В цілому, на вибір німцям пропонують більше версій 4x4, ніж росіянам. У Німеччині, наприклад, можна придбати модель із снігоприбиральної ковшем спереду або зі спеціальним відсіком для дичини в багажнику. Остання модифікація призначається для любителів полювання.

Новини партнерів

RizVN Login