Субота, 18 Травня 2013
09:36:45
Розробка та просування сайтів

Статті

Смартфон Samsung на операційній системі Tizen може побачити світ вже цього року


Нравится

samsung-tizenРинок мобільних операційних систем можна назвати досить об'ємним, хоча по-справжньому великих гравців як і раніше двоє, це Google Android і Apple iOS. Інші гравці начебто Windows Phone і новенькою BlackBerry 10 поки не представляють ніякої загрози для лідерів. Проте асортимент розширюється, Firefox OS вже побачила світ, за нею очікується повноцінний дебют ще одного перспективного гравця - системи Tizen.

Якщо табір Firefox OS заручився підтримкою таких гравців як ZTE і Alcatel, то одним з ключових гравців у таборі Tizen є компанія Samsung, найбільший у світі виробник мобільних пристроїв. Як повідомляється, корейський бренд збирається випустити перший смартфон під керуванням цієї ОС вже в липні поточного року. Ця інформація, ймовірно, буде підтверджена на прес-конференції Tizen Association, яка пройде в рамках виставки MWC. Крім Samsung, в даній операційній системі зацікавлений, зокрема, японський мобільний оператор NTT DoCoMo, який вже підтвердив, що смартфони під управлінням Tizen з'являться в його роздрібної мережі, коли відбудеться її реліз.
Успіх нової платформи буде залежати від того, як її прийме публіка. Що ж стосується виробників, то тут Tizen представляється більш зручним варіантом в порівнянні з Android. Вся справа в тому, що розробкою системи займаються кілька сторін, а це значить, що майбутнє проекту не залежить від волі однієї тільки компанії Google.

Новини партнерів

RizVN Login