Субота, 5 Жовтень 2013
10:19:00

Папієв прокоментував своє перше місце в рейтингу губернаторів

«Особисто для мене перше місце у рейтингу голів обласних державних адміністрацій за версією аналітичного видання «Коментарі» - це синергетичний показник роботи влади та громади.
 У тому, що я, як керівник виконавчої влади Буковини, посів почесну першу сходинку, не лише мої заслуги. До цього результату залучений кожен буковинець, отже, це наше спільне досягнення, всієї громади», - сказав сьогодні, 16 вересня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на щотижневому брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів щодо його ставлення до оприлюдненого виданням «Коментарі» рейтингу губернаторів України за перше півріччя 2013 року.
 
Голова облдержадміністрації  додав, що такий результат у рейтингу незалежного видання є відповідальним і несе за собою ряд зобов’язань. «Гадаю, що бути на другому чи третьому місці, як це було у попередні роки, менш відповідально, хоча, звісно, й було до чого прагнути. І ми цього досягли – першого місця. Тепер найважливіше – залишитись на цій позиції, не втратити її, і свої показники збільшити, покращити, примножити», - зауважив Михайло Папієв.
 
Довідково. Всеукраїнське видання «Коментарі» три роки поспіль проводить рейтинг голів обласних державних адміністрацій за 20-ма показниками по 13-ти бальній шкалі. При цьому враховуються динаміка розвитку промисловості, сільського господарства, будівельної галузі, реальних заробітних плат, фінансові показники підприємств, обсяг інвестицій в регіон, зайнятість населення, смертність, народжуваність, будівництво нового житла тощо.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше