Політика

Відбулась сесія обласної ради

У п’ятницю депутати обласної ради зібралися на друге пленарне засідання 16-ї сесії, яку нагадаю несподівано закрили ще наприкінці квітня через відсутність кворуму, оскільки після перерви більшість обранців не повернулися до сесійної зали. Засідання пройшло досить мирно після чого розпочали 17-ту сесію.

Детальніше...

Віталій Ткачук: я не знаю де оздоровлюватимуться наші діти!

Кожного літа владники розповідають про можливості оздоровлення дітей  у стаціонарних таборах області, про найкращі умови перебування  там школярів та про низькі ціни на путівки. Все б гарно, якби не одне – запримітив жахливу тенденцію руйнування, фактично стирання з мапи, чи не найкращих місць відпочинку для малечі. Днями побував на Сторожинеччині – у таборах «Золотий колос» (с Панка) та «Стара Жадова». Руїни лиш залишились від тих місцин, де колись лунав жвавий дитячий сміх, радощі та хороший настрій. Гадаю, багато з нас пам’ятає ці табори, позаяк туди ми їхали кожного літа на оздоровлення, а наступного року з нетерпінням чекали чергової захоплюючої поїздки.

Детальніше...

Папієв поїхав до Києва

Сьогодні, 4 липня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв перебуває у відрядженні в Києві. Керівник виконавчої влади краю бере участь у засіданні робочої групи з аналізу виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 року №307 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».

Папієв вирішив звільнити деяких керівників

Михайло Папієв ініціював звільнення керівників виконавчої служби і інспекції з питань праці у Чернівецькій області. 

Детальніше...

Гроші Фірташа до ЧНУ ніяк не дійдуть

Чернівецький національний університет півроку не може отримати 8 млн грн благодійних коштів, які виділив бізнесмен Дмитро Фірташ для реставрації центрального корпусу вузу.

Детальніше...

Віталій Ткачук переконаний, що допоки країною не керуватимуть молоді політики – країна не розвиватиметься

День молоді – свято, яким держава визнає значимість молодої  людини для держави, її розвитку, прогресу та майбутнього. Молодь України, області  й нашого міста Чернівці – це прогресивні, інтелектуальні, цікаві, розумні, самодостатні та незалежні особистості, які мають амбіції та плани. За великим рахунком ніхто з них не хоче виїздити за кордон на роботу, а хоче працювати на своїх землі, батьківщині своїх дідів та прадідів. 

Детальніше...

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase