П'ятниця, 6 Вересеня 2013
17:41:17

Відбулась сесія Міської ради

В Чернівцях відбулась чергова сесія міської ради. Цього разу переважна більшість питань стосувалась договорів оренди, продажу та передання в постійне користування земельних ділянок. Не оминули і проблеми боргів чернівецького Аеропорту та «Льодової арени».

37ма сесія Чернівецької міської ради 6го скликання не обійшлась без питання реконструкції 5го сектору Калинівського ринку, зі зверненням підприємців комунального підприємства, ще до початку розгляду питань порядку денного, виступила голова профспілки з проханням не розпочинати вивіз контейнерів після 4го серпня, як було домовлено раніше, а дійти згоди з підприємцями та провести реконструкцію без припинення роботи сектору.

Марія Філіпчук, голова профспілки підприємців «Калинівського ринку»:

«Не руйнувати робочі місця підприємців, продовжити з ними договори оренди поки не буде затверджено проект реконструкції 5го сектору відповідними службами та не обговорено даний проект з підприємцями калинівського ринку.»

Проте розгляд прохання голови профспілки на цій сесії більшістю голосів було не підтримано. Також ще до початку розгляду пунктів порядку денного було знято та направлено на довивчення питання «Програми розвитку комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці». Проте деякі депутати виступили проти такого рішення.

Під час сесії для депутатів була представлена система допомоги у вирішенні юридичних суперечок консультант плюс риц, що вже добре зарекомендувала себе в сусідній Росії.

Юрій Ватаманюк, депутат міськради:

«Можливо було б цікаво на сесії заслухати той жах по аеропорту щоб зробити висновки відносно і директора і профільних департаментів, ну це не те, що ні в які ворота не лізе, це я не знаю хто писав»

Нагадаємо, що раніше сесією міської ради було прийнято рішення про фінансову допомогу Чернівецькому аеропорту від Калинівського ринку, у розмірі 800та тисяч гривень. Проте, як запевнив директор департаменту ЖКГ міськради цих коштів замало для того, аби погасити заборгованість бодай по заробітній платі. Більше того нещодавно всіх працівників міжнародного аеропорту переведено на пів ставки.

Дмитро Сірман, директор департаменту ЖКГ міськради:

«Ми не споглядаємо ситуацію, а вживаємо активних заходів, припрацьовуємо різні напрямки. Ми свідомо розуміємо, що для того, щоб аеропорт жив – треба, щоб літали літаки – для того, щоб літали літаки треба вкласти кошти в розширення злітної смуги»

А на ці роботи місту потрібно не мало, не багато, а понад 5 мільйонів гривень, яких ані в бюджеті, ані в керівництва аеропорту немає. Наразі триває робота з пошуку інвесторів для залучення спонсорських коштів. Після відправлення питання аеропорту на доопрацювання депутати перейшли до порядку денного. Зокрема першим було питання внесення змін до міського бюджету на поточний рік та враховуючи фактичні очікувані надходження, внески від учасників, які візьмуть участь в Петрівському ярмарку збільшити обсяг доходів і видатків цільового фонду соціального розвитку міста на суму майже 93,5 тисячі гривень і відповідно збільшити видатки на оплату витрат пов’язаних з проведенням міського свята. Більшістю голосів це питання було підтримане. Ряд наступних питань, які розглядались під час 37ї сесії 6го скликання стосувались договорів оренди, продажу та виділення земельних ділянок. Також розглянули й вихід спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» зі співвласників «Льодової арени – Чернівці», зокрема його знову розглядатимуть вже у серпні. Чи не най гострим під час цієї сесії стало питання ліквідації ринку «Лілея», що розташований на Проспекті біля тролейбусного депо. Як запевнили депутати. Керівництво ринку своєчасно не продовжило договір оренди землі, а підприємці написали лист-звернення до депутатів з проханням не позбавляти їх робочих місць.

Віталій Чинчик, нач. управління земельних ресурсів департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міста:

«Мова якщо йдеться про підприємців то на сьогоднішній день не ставиться питання про те, щоби підприємці залишились без роботи. На даній стадії мова йде про не продовження, а питання знесення ніяке не ведеться.»

Зокрема й це питання відправили на доопрацювання, також рішенням сесії доручено створити спеціальну комісію по ринку «Лілея» для того, аби більш детально розібратись в ситуації, що склалась.

Дар’я Товпіч. Телеканал «Чернівці».

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше

Реклама: |