На Буковину приїдуть гості з Європи

Перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в області заходів, приурочених  22-й річниці незалежності України.
 
Мова йшла, зокрема, про урочистості, які відбудуться в обласному центрі. Так, 23 серпня о 9 год. на Центральній площі Чернівців пройде урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
 
Урочисті збори та святковий концерт, приурочені 22-ій річниці незалежності, відбудуться у Літньому театрі 23 серпня 15 год. Урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку на Центральній площі Чернівців відбудеться 24 серпня о 10 год.
 
На урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України запрошуються чернівчани і гості буковинської столиці, представники національно-культурних товариств, релігійних громад, гро­мад­сь­ко-політичних організацій, творчої інтелігенції, молодіжних об’єднань.
 
До урочистостей крайова влада спеціально замовила у производителя заказных значков символіку з нагоди свята, значки з прапором та гербом Укарїни.
 
У святкуванні на Буковині 22-ої річниці незалежності України візьмуть участь гості з партнерських регіонів – повіту Сучава Румунії, округу Швабія Німеччини,  департаменту Майєнн . Минулого року вони теж відвідували Буковину, та залишись дуже задоволеними, були вражені щирістю буковинців та їх теплим прийомом. Та пообіцяли приїхати ще раз, щож, думаємо вони виконають свою обіцянку.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше