Середа, 16 Жовтень 2013
05:19:05

Суші це смачно та корисно

Японська національна кухня отримала успіх у багатьох країнах. При цьому і в нашій країні суші з доставкою до дому , так само як і доставка піци в Харкові та в інших містах України дуже затребувані.
 Чим же полюбилася ця незвичайна кухня? Одна з основних причин полягає в наявності думки лікарів - дієтологів відносного користі японської кухні. Суші і роли являють собою відмінно збалансований продукт харчування , а , отже , здоровий та з величезною кількістю поживних речовин. Більше того , суші і роли - страви не тільки красиві і поживні , а й порівняно недорогі . Адже нескладний процес їх приготування , необхідність наявності малого числа інгредієнтів , не вимагають значної кількості витрат .
 
Варто враховувати , що суші і роли є продуктами , які не сприяють накопиченню організмом зайвих запасів жирів. Це , у свою чергу , дозволить завжди мати ідеальну форму. Не секрет , що саме японцям , завдяки особливостям своєї кухні , вдалося досягти такої високої тривалості життя. І суші , і роли є такими видами їжі , яка сприяє нормалізації процесів перетравлення , інтенсифікації обмінних процесів і виведенню шкідливих шлаків. Цим дані страви роблять благотворний вплив на здоров'я і красу шкіри , зубів , нігтів , волосся. Різні морепродукти , завдяки тому , що не піддаються  термічній обробці , зберігають спектр корисних вітамінів , а також мінеральних солей практично без змін. У результаті - наш організм отримує у достатній кількості калій , магній , фтор , фосфор і йод , що містяться в морській рибі і морських водоростях .  Речовини, що містяться в рибі і морепродуктах , захищають мембрани клітин нашого організму , особливо клітин мозку , що дозволяє довше зберігати хорошу пам'ять і ясне мислення .
 
Прекрасним джерелом життєвої енергії  і входить до складу цих страв рис , який здатний збагачувати наш організм необхідними білками , вуглеводами , тіаміном , ніацином і клітковиною . Варто пам'ятати , що рис , використаний для приготування цих страв , є не просто смачним продуктом. Його дивовижні корисні властивості можна перераховувати довго. Складні вуглеводи дозволяють м'язам залишатися міцними , що містяться вітаміни групи В допомагають правильно працювати нервовій системі. Амінокислоти, що входять до складу рису , необхідні для формування і росту нових клітин. Важливою відмінною особливістю рису від інших злакових культур є те , до складу рису не входить рослинний білок глютен , здатний спровокувати алергічні реакції . Також у рисі в невеликій кількості міститься клітковина , яка допомагає правильній роботі шлунку , зокрема , при захворюваннях , які пов'язані з розладами.
 
Крім риби і рису , для приготування ролів і суші використовуються також овочі , які містять безліч корисних речовин у величезних кількостях. У них вмістилася практично вся таблиця Менделєєва , вітаміни та інші речовини, що сприяють поліпшенню нашого травлення , підтримання здорового ваги і продовження молодості . Сьогодні доставка суші додому або доставка ролів є досить звичною справою . Якщо ми не хочемо йти в бар або ресторан , але хочемо насолодитися стравами японської кухні - набираємо телефон і робимо замовлення . Тепер залишається тільки чекати , коли у двері нарешті подзвонять !

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login