По даху Ермітажу почнуть водити екскурсії

По дахах Ермітажу почнуть водити екскурсії. Про це повідомляє «Фонтанка» з посиланням на генерального директора музею Михайла Піотровського. Екскурсії будуть платними. У яку суму обійдеться відвідування даху Ермітажу, поки не уточнюється.
 
Таким чином дирекція музею хоче захистити його від руферів, які забираються на даху будівлі неузгоджено. Як пояснив Пєтровський, керівництво побоюється, що спроби потрапити на дах в підсумку можуть закінчитися незаконним проникненням в Ермітаж.
 
Такі екскурсії вже проводяться і на Україні, зокрема в Дніпропетровську можна прогулятись по даху деяких закладів, детальніше про заклади міста які надають цю послугу можна почитати ту тhttp://dnepr.vj.ua/fun 
 
Пєтровський пообіцяв, що відвідувачів пустять безпосередньо на дах Зимового палацу. Восени глава музею вже говорив, що для екскурсій можуть відкрити дах східного крила Головного штабу, який належить Ермітажу. Він пояснював, що там існує оглядовий майданчик, на який можна піднятися, не наражаючись на небезпеку. Однак тоді мова про те, щоб відкрити для відвідувачів Зимовий палац, не йшлася, оскільки прогулянки по даху цієї частини музею Пєтровський вважав занадто небезпечними.
 
Як уточнює «Фонтанка», рішення генерального директора Ермітажу стало реакцією на незаконне проникнення на дах Зимового палацу, яке сталося 21 грудня. Тоді кілька людей забралися на будівлю і знаходилися там близько 40 хвилин. Пєтровський оцінив їх вчинок як бандитизм і спробу пограбування.
 
В даний час Ермітаж готується до ювілею, який відбудеться в 2014 році. Музею виповнюється 250 років. Планується, що установа в цей період отримає фінансування у розмірі 6 мільярдів рублів. Половина з них піде на реставрацію і на будівництво нових об'єктів, які почнуть працювати до ювілею музею. Зокрема, дирекція планує відреставрувати Малий Ермітаж і Запасний будинок, а також перенести колекцію імпресіоністів з будівлі Зимового палацу в Головний штаб.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини