Розробка та просування сайтів

Статті

Sony представила перший у світі OLED телевізор з UltraHD


Нравится

На міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2013, що почала роботу на цьому тижні в Лас-Вегасі, демонструється чимало нових моделей телевізорів з роздільною здатністю 4K (Ultra HD) різних виробників, так само як і великих OLED-панелей. Але лише Sony вдалося об'єднати разом дві технології в привезеному на виставку прототипі першого у світі OLED-телевізора з розширенням екрану Ultra HD (3840x2160 точок) з діагоналлю 56 ". Поки що функція Smart в ньому буде просто для іграшки, адже наприклад  щоб  подивитись фільми української онлайн ,в такій якості, потрібен інтернет який потягне бітрейт близько 40 мб/с ( для довідки, сучасний 100 мегабітний канал дає лише 10 мб/с)

Під час демонстрації роботи прототипу виникли неполадки, через що зникло зображення на екрані телевізора.

Але це не вплинуло на оптимістичний тон виконавчого директора Sony Казуо Хіраї (Kazuo Hirai), приділивши у своєму виступі на прес-конференції велику увагу перспективам виробництва OLED-телевізорів і продукції з дозволом Ultra HD.

Специфікації продемонстрованого OLED-телевізора поки невідомі. Також не ясно, коли пристрій надійде в продаж і наскільки великою буде ціна. Не викликає сумнівів, що співпраця Panasonic і Sony, про яке було оголошено в червні цього року, вже приносить плоди. Залишається сподіватися, що найближчим часом японською компанією будуть представлені нові моделі телевізорів на базі OLED з ціною, розрахованою на масового споживача.

Новини партнерів

RizVN Login