Вівторок, 21 Травня 2013
07:41:53
Розробка та просування сайтів

Літаки російського виробництва доволі часто ламаються


Нравится

Флай Киев Юэй - бронь билетов на самолетУ 2012 році на літаки SuperJet 100 (SSJ-100) припало 40 відсотків всіх інцидентів, пов'язаних з відмовою авіаційної техніки, що відбулися в «Аерофлоті». Про це пише газета «Коммерсант» з посиланням на презентацію компанії, присвячену безпеці польотів.

Згідно з документом, минулого року число інцидентів в «Аерофлоті» виросло до 95, хоча ще в 2011-му їх сталося тільки 60. При цьому число пригод, оцінених як «складна ситуація», зросла до дев'яти проти чотирьох роком раніше. Близько 63 відсотків інцидентів відбулося у зв'язку з відмовою авіаційної техніки. 25 відсотків припало на зовнішні впливи, такі як попадання птахів у двигун, ще 11 відсотків - на помилки персоналу.

Число інцидентів з Sukhoi SuperJet 100, пов'язаних з відмовою авіаційної техніки, склало 24. За даними компанії, найбільше несправностей припадає на системи кондиціонування і управління повітряним судном. Шість інцидентів припадає на збої випуску шасі. Останні несправності в «Аерофлоті» вважають найбільш серйозними.

У компанії-виробнику SSJ-100 «Цивільні літаки Сухого» заявили, що всі неполадки, що виникли у літаків «Аерофлоту», вже усунені. Представник компанії Андрій Муравйов зазначив, що «Аерофлот» міг пред'являти підвищені вимоги до літаків з урахуванням того, що це новий проект.

В даний час «Аерофлот» експлуатує 10 авіалайнерів SSJ-100. Перший Superjet компанія отримала в червні 2011 року, а 10-й - у вересні 2012 року. Зараз найбільший авіаперевізник Росії переводить літаки SSJ-100 на базування в Перм.

Регіональний лайнер SSJ-100 - це перший літак, повністю сконструйований і вироблений в Росії, а не в СРСР. Замовниками SSJ-100, окрім "Аерофлоту", є перевізники з Вірменії, Казахстану, Мексики та інших країн.

Новини партнерів

RizVN Login