gototopgototop

Увага! Доступна нова версія сайту!

 Зараз актуально:  Де в Чернівцях зробити якісний сайт?

Останні цікавинки

В барах та ресторанах України знову хочуть дозволити палитиДепутат Верховної Ради України Лев Миримський (позафракційний) запропонував частково скасувати заборону на куріння в закладах громадського харчування. Відповідний законопроект він вніс у парламент 1 лютого. Супровідний текст до документа на сайті Ради поки відсутній.

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі депутата, Миримський вирішив диференціювати заклади громадського харчування в залежності від форми власності.У державних і комунальних закладах автор законопроекту пропонує залишити заборону на куріння в силі, а приватним барам, ресторанам і кафе дати можливість самим вирішувати - забороняти куріння чи ні.

У випадку, якщо в ресторані будуть збиратися виключно палять громадяни, на вході в нього повинно висіти попередження: «Обережно. Дозволяємо куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю! ». У закладах з необмеженим колом відвідувачів, за задумом Миримського, необхідно обладнати окремі приміщення для паління з витяжкою і вентиляцією.

Запропонований депутатом законопроект також виключає електронні сигарети та кальяни зі списку заборонених до вживання в громадських місцях. Замість них пропонується обмежити куріння «замінників тютюну».

«Люди приходять в кафе, щоб розслабитися, скоротати час, поїсти, випити кави і покурити. Я жодного разу не бачив некурящих людей і дітей в залах для курців. Позбавляти людей вибору, навіть вибору - курити чи не курити, - це в якомусь сенсі все одно, що руйнувати основи демократичної культури », - цитує видання заяву депутата.

Закон, тотально обмежує паління в громадських місцях, був прийнятий на Україні в кінці травня минулого року і набув чинності 16 грудня (через півроку після офіційного опублікування). За порушення закону передбачено штраф від 1 тисячі до 10 тисяч гривень (від 3,9 тисячі до 38,8 тисячі рублів).

З початку його дії київські міліціонери притягнули до адміністративної відповідальності 1527 осіб.
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk