gototopgototop
На 12:00 Великий затор на вул.Хотинській та вул.Калинівській

Обираємо ванну - чавун, сталь або акрил?


Обираємо ванну

Обираємо ванну

Ванна кімната з зручною і красивою сантехнікою - важлива складова комфортного життя сучасної людини. Зараз існує величезна різноманітність ванн як же вибрати ванну, яка підійде вам за якістю і що не менш важливо - ціною?

Ванни поділяються за матеріалом, з якого їх виготовляють на чавунні, сталеві і акрилові.


Чавунні ванни

Сучасні ванни з цього матеріалу відрізняються від ванн двадцятирічної давності, до яких ми звикли. Вони зроблені за новими технологіями лиття, тому їх стінки набагато тонше, а вага менша. У сучасних чавунних ванн від європейських виробників високоякісне емалевого покриття - воно не потріскається, як часто буває у старих ванн. Встановлювати їх набагато простіше, у таких ванн передбачені спеціальні ніжки, які легко регулювати для точної установки на кахельній підлозі ванної кімнати.

Так само у хорошій чавунної ванни на дні є протиковзке покриття, яке не дасть вам посковзнутися і впасти. Це особливо важливо коли  в родині є люди похилого віку.

Переваги чавунних ванн:
Товсті стінки довго зберігають тепло.
Низький рівень шуму від стікаючогої води, знову ж таки завдяки товстим стінкам.
Висока якість емалі - вона не тьмяніє, не сколюється і зберігає блиск.
Недоліки чавунних ванн:
Значна вага і тому складність установки.
Висока ціна.

Сталеві ванни

Ці ванни виготовляються з нержавіючої сталі методом штампування. Для зменшення шуму від наливаної у ванну води, зворотна поверхня ванн покривається шумопоглинаючими речовинами, наприклад монтажною піною. Так само застосовують вібропоглинаючі прокладки під ванну. Емалеве покриття сталевих ванн як правило тонше ніж у чавунних. Існують сталеві ванни з товстого сталевого листа які за властивостями дуже схожі на литі чавунні, але коштують дешевше.

Переваги сталевих ванн:
Легка вага.
Простота установки.
Якісна емаль.
Низька ціна.

Недоліки сталевих ванн:
Вода у ванні швидко остигає.
Сильний шум від стікання води.

Акрилові ванни

Виготовляються шляхом вакуумної формовки розігрітих листів акрилу, потім на зовнішню поверхню ванни наносять шари склопластику - так зване армування. Від кількості таких шарів залежить механічна міцність ванни. Акрилові ванни виготовляються самих різних форм і розмірів, це дозволяє легко підібрати підходящу ванну для будь-якого планування ванної кімнати.
Зараз саме акрилові ванни найбільш широко представлені в магазинах торгуючих сантехнікою, в яких люди часто приходять щоб купить запорную арматуру. Популярності акрилових ванн сприяє широкий ціновий діапазон - від самих недорогих до елітних ванн великої площі з різноманітними системами гідромасажу.
Поверхня акрилової ванни вимагає більш дбайливого ставлення, легко можуть утворитися відколи й подряпини емалі. Для відновлення поверхні акрилових ванн існує дуже великий вибір засобів для  полірування.

Переваги акрилових ванн:
Широкий діапазон цін - від доступних до елітних.
Великий вибір форм і розмірів
Легкість установки
Не такі галасливі як сталеві
Недоліки акрилових ванн:
Легко пошкодити покриття.
Швидке забруднення і втрата блиску поверхні ванни.
Для підтримки гарного зовнішнього вигляду потрібні спеціальні засоби по догляду.
Неякісні акрилові ванни можуть жовтіти.

                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки