gototopgototop

Як зекономити на опаленні

Економимо на опаленні

Економимо на опаленні

Порад про те, як заощадити гроші на опаленні багато - це і заміна вікон, і утеплення фасадів, заміна радіаторів. Але ці роботи робляться не тоді, коли в будинку вже холодно і вони вимагають багато грошей. Ми можемо поділитися порадами, як заощадити на опаленні майже безкоштовно.

Що робити, якщо в будинку холодно? 11 корисних порад

Укоротіть штори і фіранки.
Штори і фіранки створюють бар'єр для проникнення тепла від батарей в кімнату. Батареї працюють, а вам холодно. Якщо у вас вдома котел, ви піднімаєте температуру. Якщо у вас центральне опалення, то включаєте додатковий обігрівач. Щоб не витрачати гроші даремно, просто повісьте взимку такі штори, які будуть довжиною трохи нижче підвіконня. А штори в підлогу можна буде повісити влітку, щоб захиститься від літньої спеки.

Використовуйте штори-роллети або жалюзі.
Багато з нас звикли використовувати такі штори влітку, щоб закритися від сонця. Але взимку такі штори на вікнах служать ще одним бар'єром для проникнення холоду від вікна.

Не використовуйте декоративні екрани для батарей.
Декоративні екрани для батарей - одна з найголовніших перешкод для надходження тепла від батареї в нашу кімнату. Краще їх не використовувати. А якщо ви вже їх придбали, то на зиму такі екрани краще зняти.

Інтенсивно провітрюйте.
Тепло може йти в кватирку. Більшість з нас взимку уникають відкривати кватирки повністю і обмежуються відчиненою фотрточкою. Це невірно. Тепло йде і в будинку весь час холодно. Правильніше вранці і ввечері відкрити кватирку повністю на 15-20 хвилин і добре провітрити кімнату. Після того, як ви закриєте кватирку, свіже повітря швидко нагріється від теплих стін і меблів у кімнаті.

Заклейте і ущільніть вікна.
Велика кількість тепла йде з дрібних щілин між віконною рамою і стіною, і між склом і рамою. Для того, щоб заклеїти і ущільнити вікна не потрібно великих грошей. Не шкодуйте свого часу на ліквідацію цих витоків.

Комфортне тепло в порожній квартирі не потрібно.
Коли вдома нікого немає - а це може бути майже весь світловий день, зменшіть температуру в утеплювальною системі. Просто поверніть кран.

Дотримуйтесь рекомендацій по температурному режиму.
Повірте, ми викидаємо занадто багато грошей в гонитві за зайвим теплом. Двадцять п'ять градусів у спальні не потрібно нікому. Лікарі рекомендують для всіх приміщень окрім спальні від 20 до 22 градусів. Для ванної кімнати ця температура підвищується до 24 градусів, для спальні знижується до 18.

Оточіть себе помаранчевими та жовтими кольорами.
Як стверджують психологи, теплі кольори в інтер'єрі можуть суб'єктивно підняти відчуття тепла в квартирі до п'яти градусів. Поекспериментуйте взимку з великою кількістю червоного, коричневого, жовтого та помаранчевого кольору в інтер'єрі.

Використовуйте радіатори з термостатом.
Коли ви купуєте радіатори, візьміть з термостатом. Вибрати можна наприклад тут: http://in-green.com.ua. Це дозволить вам більш гнучко і розумно регулювати температуру у вашому домі.

Тепловідбивна енергозберігаюча плівка для вікон.
Така плівка, не знижуючи прозорість скла, відображає тепло всередину кімнати, знижуючи при цьому загальні втрати тепла до 25%. Така плівка не коштує великих грошей і, крім того, влітку допоможе захистити кімнату від спеки.

І остання порада, виберіть для дому зручний і теплий домашній одяг. Красиве домашнє плаття, звичайно, елегантно, але практичніше вибрати брюки і тонкий светрик. Так ви будете почувати себе комфортніше, а на ті гроші, які ви зекономили на опаленні, купіть собі що-небудь приємне.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні цікавинки

Клініка Оксфорд Медікал