Неділя, 30 Червня 2013
14:47:57

Спорт

В Чернівцях пройшли змагання богатирів

Змагання богатирів виграв Олександр Лашин29 вересня у Чернівцях, на площі Філармонії, відбувся 3 етап Кубку України зі стронгмену (богатирське багатоборство).

Детальніше...

ФК "Буковина" опустилась на 10 місце

«Буковина» поступилася донецькому «Олімпіку».У 12 турі першолігової першості України з футболу чернівецька «Буковина» 29.09.12 поступилася в гостях донецькому «Олімпіку».

Буковинські держслужбовці – серед кращих в Україні у міні-футболі

footbolПредставники Буковини вибороли призове місце у змаганнях з міні-футболу на І Всеукраїнській спартакіаді серед управлінь агропромислового комплексу.

В Чернівцях пройдуть танцювальні змагання

sportdance29-30 вересня о 10:00 у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу “Олімпія” відбудеться Чемпіонат України серед команд “Формейшн” зі спортивно-бальних танців “Чернівці-OPEN-2012” в рамках святкування дня міста.

Буковинець представлятиме Україну на чемпіонаті Європи

karateУ Черкасах відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23-х років. У ньому взяли участь понад 400 дзюдоїстів.