Четвер, 20 Червня 2013
17:10:57

Бізнес

О сайте который помогает обмениватса файлами

Посредством этой статьи хотелось бы отобразить информацию о сайте ex.ua. Это один из наибольших украинских файлообменников, который был основан летом 2009 года.  Все серверы данного сайта расположены на территории Украины. Согласно данным Alexa.com сайт ex.ua занимает 13 позицию среди самых посещаемых украинскими интернет - пользователями сайтов. Сервер предоставляет возможность любому пользователю размещать свои файлы. Время сохранения файлов не ограничено.

Детальніше...

Обираємо коляску для дитини

Коли на світ з’являється нове життя, це неймовірне щастя. І кожні батьки хочуть допомогти  зробити малюку перші кроки в  новий світ, створивши найкомфортніші і найсприятливіші умови!

Детальніше...

Машини "в кредит" стануть непопулярними

Купити машину в кредит стане дорожче. Експерти прогнозують: у найближчі місяці  ставки на авто зростуть до 2 %. Тому що банкам важко віддавати проценти за депозитами. Тому і вирішили більше заробляти на позиках - зауважують аналітики.

Детальніше...

"Розфарбовування" ноутбука повнопанельними наклейками: скільки можна заробити на естетиці

Незважаючи на різноманітність "начинки", зовні ноути залишаються досить безликими. Але багатьом офісним працівникам, та й не тільки їм, хочеться виділятися серед колег. Першими заробити на даному бажанні вирішили американці, запропонувавши споживачам «другу шкіру» у вигляді наклейок на всю величину (або частину величини) панелей для всіх видів портативної техніки. 

Детальніше...

Отримати картку платника податків стало зручніше

Отримати картку платника податків стало зручніше

Отримати картку платника податків стало зручніше

Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Така ж можливість надана платникам для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів.Фізичним особам підприємцям слід бути уважним при митних операція, та добре занти Таможенный кодекс http://minfin.com.ua/taxes/-/mitniy_kodex2012.html 

На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він бажає пройти реєстрацію чи внести зміни до Державного реєстру у сервісних центрах податкової за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, то це займає 10 днів. Втім, ДПСУ планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладені у наказі, що очікує реєстрації у Міністерстві юстиції.

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю 

ДПС у Чернівецькій області

Отримати картку платника податків стало зручніше

Отримати картку платника податків стало зручнішеГромадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Детальніше...

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше