Розробка та просування сайтів

Телеканал ТВА припинив мовлення


Нравится

tvareyderiЧернівецький телеканал ТВА припинив мовлення. У телевізорі на каналі висвітлюється картинка про рейдерське захоплення. Василь Забродський забарикадувався в приміщенні і веде мовлення в он-лайні на сайті.

- Я забарикадувався і здійснюю мовлення самостійно. Хто не в Чернівцях, дивіться ТВА онлайн (на сайті citi.cv.ua на головній сторінці справа), - повідомив Василь Забродський.

Забродський заявив, що приміщення займає телерадіокомпанія "ТВА+", яку нещодавно створив він сам. Однак ТВА+ не має ліцензії на мовлення, отож його подальша доля невідома.

Натомість інші співвласники кажуть, що Василь Забродський не має жодного права втручатися у роботу телекомпанії, бо звільнений з посади генерального директора.

- Власник офісу передав мені в позичку приміщення під приймальню і я маю відповідний договір, - пояснив народний депутат Максим Бурбак. - Але пан Забродський увірвався в приміщення, розбив двері, тож я написав до міліції заяву про його хуліганські дії. Він не мав жодного права припиняти роботу ТВА.

Про подальшу долю телебачення наразі ніхто нічого сказати не може. Максим Бурбак каже, що ТВА має нового керівника, який має займатися справами.

Інший народний депутат Андрій Пишний звернувся до міліції з усною заявою про погрози з боку пана Збародського вогнепальною зброєю.

- Вулицями Чернівців ходить неадекватна людина з пістолетом і погрожує його застосовувати, однак міліція не реагує, - заявив Максим Бурбак.

Нардеп також вважає, що конфлікт на ТВА відбувається з негласної підтримки голови ОДА Михайла Папієва, бо влада не хоче втрачати телеканал, який поливав брудом опозицію.

Джерело: Молодий Буковинець.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше