Понеділок, 24 Червня 2013
11:03:47

Економіка

В Чернівецькій області на 40% збільшилась кількість реєстраційних дій в Державному реєстрі прав на нерухоме майно

neruhompravoЗ 18 по 22 лютого кількість реєстраційних дій у Державному реєстрі прав на нерухоме майно в Чернівецькій області зросла на 40% у порівнянні з періодом 11-15 лютого.

Детальніше...

Буковинці задекларували 24 млн.

groshi2За оперативними підсумками двох місяців деклараційної кампанії до податкової служби у Чернівецькій області громадяни подали 756 декларацій. Минулорічні доходи задекларували 495 буковинців які мають сплатити до місцевого бюджету 1,2 млн. грн. та 261 подали декларацію на отримання податкової знижки в сумі 0,3 млн. грн.

Детальніше...

На Буковині продали землі на 400 тис.

Groshi4Як повідомляє головне управління Держземагентства у Чернівецькій області, у результаті продажу у січні цього року земельних ділянок державної і комунальної власності та сплати розстрочки за раніше викуплені наділи до бюджетів всіх рівнів надійшло 440 тис. гривень, із них до Державного бюджету – 27,57 тис. гривень, решта – до бюджетів територіальних громад.

Детальніше...

На Буковині підприємство приховало 4 млн. податків

gruvni500На Буковині податкова міліція скерувала до суду справу стосовно директора одного з чернівецьких підприємств, яка приховала податків на суму 4 млн грн.

Детальніше...

В Чернівецькому аеропорту може сісти як маленький Ан,так і потужний "Боїнг"

Новітнє світлосигнальне обладнання, реконстукція злітно-посадкової смуги, відкриття додаткових рейсів до Європи та світу - і це далеко не весь перелік того, чим жив чернівецький аеропорт у 2012-му році. 

Детальніше...

На Буковині сільськогосподарська техніка готова до весняних робіт

Як повідомляє управління агропромислового розвитку, відбулася нарада з питань підготовки сільськогосподарських товаровиробників Чернівецької області до проведення комплексу весняно-польових робіт, забезпечення їх високоякісним насіннєвим матеріалом ярих культур та іншими матеріально-технічними ресурсами.

Детальніше...

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше