gototopgototop
На 12:00 Великий затор на вул.Хотинській та вул.Калинівській

Дешевий "карбон" для вашого авто


Реклама на авто Киев, автостайлинг, наклейки

Реклама на авто Киев, автостайлинг, наклейки

Хорошою, і головне дешевою альтернативою дорогому карбоновому покриттю вашового авто може стати плівка, що імітує його зовнішній вигляд.

 Плівка, «під карбон» не тільки захистить лакофарбовий шар вашого авто від дрібних сколів і пошкоджень, але й «вдихне» у ваш автомобіль спортивний, упевнений у собі характер. Такі характеристики, як товщина матеріалу, відносне подовження, що формують показник «пам'яті матеріалу на повернення»,які багато, що роскажуть спеціалістам в даній області, але мало що говорять простому користувач,легко компенсуються гіперпоказниками клейового шару і дозволяють наносити плівку «під карбон» на досить непрості поверхні.

Самоклеюча фактурна плівка імітує карбон з ефектом 3D і застосовується, як у зовнішньому стайлінгу, так і всередині автомобілів для косметичної обробки елементів салону. Найчастіше використовується вінілова плівка, що імітує карбон 3D DI-NOC Carbon.

Матовий відтінок плівок, що імітують карбон дуже гармонійно виглядає при використанні з кольоровими матовими плівками. Наприклад, класичним стайлінговим рішенням, на основі чорної вінілової плівки, що імітує карбон, зазвичай є покриття, як правило, площини капота, даху і багажника авто. Тут плівка «під карбон» прекрасно буде виділена і акцентована, якщо по сусідству на крилах, бамперах, стійках замість заводського наприклад, червоного або жовтого кольору будуть використовуватися ті ж або схожі кольори матових кольорових вінілових самоклеючих плівок.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
2. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
3. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
4. Оптика Люксор
    Адреса: пл. Соборна, 1
    Телефон: (0372)522410
5. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Червоноармійська 71, ТЦ Майдан, 2-й пов.
Перейти в каталог
  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.